Archiwum Kryminalne | escape room Lublin

ul. Rynek 8

Najlepsza rozrywka w Lublinie? | Escape room ARCHIWUM KRYMINALNE

Archiwum Kryminalne to fabularny „escape room” – połączenie konwencji typowego escape roomu, pasji historycznej i zamiłowania do kryminalnych opowieści.

Otwieranie kolejnych kłódek i sejfów to za mało? Szukasz prawdziwych emocji? Śledź losy bohaterów naszej historii, a nawet stań się jednym z nich!

Każdy pokój to część opowieści. Pomagając policji rozwiązywać kolejne sprawy, odkrywasz łączące je wątki. Szybko okaże się, że afery nagłaśniane przez lokalną prasę to tylko wierzchołek góry lodowej. Poznaj Lublin w latach trzydziestych ubiegłego wieku. Poczuj niepowtarzalny klimat, poznaj przedstawicieli ówczesnej bohemy artystycznej i wejdź w świat żywcem wyjęty z kryminału retro.

Oddajemy Wam do dyspozycji trzy oddzielne pokoje – Gabinet Marszanda, Komisariat nr 2 oraz Dziupla Złodziei. Rozgrywka przystosowana jest do wszystkich grup wiekowych. Sprawdza się idealnie jako zabawa ze znajomymi lub rodziną, impreza integracyjna czy prezent na specjalną okazję. Sprawdź też nasze pozostałe escape roomy w Let Me Out.

Najlepsza rozrywka w Lublinie? | Escape room ARCHIWUM KRYMINALNE:

 

WWW