LET ME OUT LUBLIN | Escape room

ul. Złota 6

Czym jest escape room Let Me Out Lublin?

Zostajecie zamknięci w specjalnie zaaranżowanym pokoju, pełnym zagadek, szyfrów, kłódek i wskazówek. Macie 60 minut, aby je wszystkie wspólnie rozwiązać i odnaleźć ukryty w pokoju klucz do drzwi. Brzmi banalnie, ale towarzyszące emocje, oraz zegar odliczający czas, skutecznie utrudnią Wam zadanie.

Let Me Out Lublin jest nową formą rozrywki polegająca na wykorzystaniu swoich umiejętności takich jak spryt, spostrzegawczość oraz inteligencja. Gra przewidziana jest dla zespołów 2-4 osobowych, ale jeżeli czujesz się na siłach możesz podjąć wyzwanie samodzielnie. Do Waszej dyspozycji oddajemy trzy oddzielne pokoje całkowicie różniące się od siebie wyglądem oraz rodzajem zagadek – Krainę czarów, Psychiatryk oraz Celę nr 3.

LET ME OUT LUBLIN | Escape room

Let Me Out to nie tylko gra. Escape room to ciekawe doświadczenie łączące najbardziej istotne cechy Waszej osobowości prowadzące do wzmocnienia pracy zespołowej. Rozgrywka przystosowana jest do wszystkich grup wiekowych. Sprawdza się idealnie jako zabawa ze znajomymi lub rodziną, impreza integracyjna czy prezent na specjalną okazję.

Sprawdź też nasze pozostałe escape roomy w Archiwum Kryminalnym.

 

WWW