Pałeczkami Sushi

ul. Jasna 7

Najlepsze sushi w Lublinie? Pałeczkami Sushi! |

Zdrowe jedzenie jest najsmaczniejsze! Czy wiesz, że średnia długość życia w Japonii to 86 lat?  Aktualnie w kraju kwitnącej wiśni żyje 50 000 stulatków, którzy w codziennej diecie postawili na ryby, ryż i owoce morza.

Sushi przygotowujemy ze świeżej ryby, która w całości trafia do nas ze Sri Lanki oraz Malediwów. W każdym przypadku jest to dzika ryba, nie hodowlana. Tutaj jest filetowana i powstaje z niej danie, które z pewnością spełni Twoje oczekiwania. W naszej karcie, oprócz sushi, znajdziesz także inne tradycyjne dania kuchni japońskiej jak ramen, kurczak teriyaki czy makaron soba z krewetkami. Sushi w Lublinie na najwyższym poziomie!

Pałeczkami Sushi to pierwsza w Lublinie restauracja sushi z cocktail barem. To także drugi w Polsce i pierwszy na wschód od Wisły lokal zaprojektowany według stylu legendarnego tatuażysty Sailor Jerry’ego.  Zapraszamy na drinki na bazie rumu Sailor Jerry prosto z Karaibów! Mocnym punktem oferty są także piwa rzemieślnicze. W naszym lubelskim sushibarze odbywają się też konwenty tatuaży i imprezy okolicznościowe – po prostu wpadnij przybić piątkę i zjedz coś smacznego!

Najlepsze sushi w Lublinie? Pałeczkami Sushi! | Naprawdę warto zajrzeć:

 

WWW